Biblioteka

Susirūpinimas, kad įkrautu elektromobiliu nepavyks pasiekti kelionės tikslo, ar pakeliui nebus galimybės greitai įsikrauti, yra vienos iš pagrindinių priežasčių, kodėl vairuotojai dvejoja savo automobilius keisti į elektromobilius. Nors dauguma pritaria, kad blogai suplanavus kelionę, ir benzinas gali pasibaigti, bet su tuo susijęs nerimas yra kur...

Jei jūsų automobilio akumuliatoriaus talpa yra 60 kWh, tai nereiškia, kad galite jį įkrauti nuo 0 iki 100 % tam panaudodami lygiai 60 kWh. Daugelį elektromobilių savininkų stebina tai, kad reikia įkrauti daugiau energijos, nei automobilis iš tikrųjų gauna.

Kas yra RFID?

17/04/2023

RFID (eng. radio frequency identification) – tai automatinis objektų identifikacijos metodas, pagrįstas informacijos saugojimu ir nuotoliniu perdavimu radijo bangų pagalba. Sistemą sudaro: RFID žymos, RFID skaitytuvas ir programinė įranga.

Kas yra OCPP?

15/03/2023

OCPP (Open Charge Point Protocol) yra atviras komunikacijos protokolas tarp elektromobilių (EV) krovimo stotelių ir jų valdymo sistemų (platformų). Šis protokolas taip pat leidžia keistis krovimo duomenimis ir informacija tarp EV ir elektros tinklo.

Dauguma EV savininkų tam tikru momentu susidūria su įkrovimo problema. Pateikėme sąrašą priežasčių, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, jei šį kartą elektromobilis nesikrauna jums.


Kauno g. 34 - 203 kab., Vilnius

+370 655 99998

info@chargein.lt